Formy płatności

Dokonując zakupów w naszym sklepie, mogą Państwo wybrać w danej chwili najdogodniejszą dla siebie formę płatności. Zapłaty można dokonać w momencie składania zamówienia, a także przy odbiorze zamówienia. Poniżej zamieszczamy specyfikę różnych metod płatności dostępnych w sklepie www.tekstyliadomowe.pl

Odbiór osobisty (gotówka)

Płatność jest dokonywana przy odbiorze towaru z siedziby naszej firmy. W chwili obecnej akceptujemy tylko płatność gotówką.

Towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy - poniedziałek-piątek w godzinach 8:00 - 15:30.

K&K Kośniewski Adam Kośniewski
ul. Wrocławska 46-48, 45-701 Opole

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia na Państwa adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie wraz z numerem konta TekstyliaDomowe.pl. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie przystąpimy do realizacji Państwa zamówienia. Bardzo prosimy przed opłaceniem zamówienia o potwierdzenie w sklepie dostępności zamówionego produktu.

Dane do przelewu:
K&K Kośniewski Adam Kośniewski
ul. Wrocławska 46-48, 45-701
mBank S.A. Oddział Korporacyjny Opole

69 1140 1788 0000 5860 3000 1009

Pobranie u kuriera

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, dostawcy - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych form dostawy.

Płatność elektroniczna - przelew lub karta

Najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności elektronicznych SHOPLO, dzięki któremu zapłacisz:

  • szybkim przelewem elektronicznym
  • kartą debetową lub kredytową Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
Uwaga: Jeśli płacisz online, dane tej firmy pojawią się w szczegółach przelewu lub na wyciągu z karty jako dane odbiorcy płatności.
Warunkiem w przypadku płatności kartą jest aktywowanie płatności internetowych w swoim banku.

Czas realizacji zamówienia w przypadku płatności kartą - realizowany jest od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Formy zwrotu środków

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
W innych przypadkach - zwroty będą realizowane wg informacji ujętych w formularzu zwrotu towaru opisanych przez klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl