Obrus z ceraty KOŁO HDE-7281C
Odkryj urok naszego dekoracyjnego obrusu z ceraty!
Z romantycznym, kwiecistym wzorem w beżowych i brązowych i kolorach, doskonale ochroni stół przed zabrudzeniami i nada każdemu wnętrzu stylowy akcent. Łatwy w czyszczeniu – idealny na każdą okazję!
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: hd-7281A-koło-roze-beż
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest K&K Kośniewski. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Przywitaj się z elegancją i funkcjonalnością dzięki naszemu wyjątkowemu obrusowi z ceraty o romantycznym, różanym wzorze.
Perfekcyjnie wykonany z najwyższej jakości PVC na solidnym podkładzie z włókniny, ten obrus oferuje nie tylko ochronę stołu przed wilgocią i zabrudzeniami, ale także wprowadza niepowtarzalny styl do Twojej przestrzeni.
Jego subtelne, pastelowe tło stanowi idealne tło dla pięknych wzorów różanych w odcieniach różu i bordo, które dodają ciepła i charakteru każdemu wnętrzu.
Idealny do stosowania zarówno w jadalni, jak i na tarasie, obrus z ceraty charakteryzuje się odpornością na ścieranie i łatwością w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką, aby zachował świeżość na dłużej.
Dzięki solidnej grubości materiału, obrus prezentuje się niezwykle elegancko i dodaje klasy każdemu stołowi, niezależnie od okazji.
Dostępny w różnych kształtach i rozmiarach, zapewnia dopasowanie do każdej przestrzeni i stylu – od klasycznego po rustykalny.
Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty tekstyliadomowe.pl i nadania swojemu stołowi niepowtarzalnego looku na co dzień oraz podczas wyjątkowych okazji.
Brzegi obrusu zostały wykończone prostym cięciem.