Obrus z ceraty dekoracyjnej na flizelinie (MOD-6244-03)
Ożyw swój stół z eleganckim obrusem z ceraty!
Z tropikalnym wzorem w delikatnych odcieniach beżu i stonowanych szarościach, wprowadza wyjątkowy styl do wnętrza. Wodoodporny i odporny na zniszczenia, idealny do jadalni czy na taras.
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu: ob-mod-6244-03 biało-czerw. kwiaty
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest K&K Kośniewski. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Dodaj elegancji swojemu wnętrzu dzięki naszemu wyjątkowemu obrusowi z ceraty, który łączy w sobie praktyczność i styl.
Prezentowany model zachwyca tropikalnym wzorem, w którym dominują delikatne odcienie beżu, harmonijnie połączone z kontrastującymi, stonowanymi szarościami.
Motywy florystyczne zostały wzbogacone o akcenty w postaci pomarańczowych i białych kwiatów, które ożywiają całość, nadając jej oryginalny charakter.
Wykonany z wysokiej jakości PVC na trwałej włókninie, obrus zapewnia skuteczną ochronę blatu przed wilgocią, zabrudzeniami i zarysowaniami.
Jego pełna wodoodporność i odporność na ścieranie sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno do jadalni, jak i na zewnątrz – na taras czy do ogrodu.
Solidna grubość materiału gwarantuje elegancki wygląd oraz długotrwałe użytkowanie, a uniwersalne wymiary i dostępność w różnych kształtach pozwala dopasować go do każdego stołu.
Obrus z tropikalnym akcentem to doskonały wybór dla osób ceniących sobie estetykę z nutą egzotyki.
Przemień swój stół w dzieło sztuki z naszym obrusem z ceraty i ciesz się pięknem każdego dnia.
Brzegi obrusu zostały wykończone prostym cięciem.